BİZ NE YAPARIZ?

YG/OG Şalt Otomasyonu

Her projeyi kendi özelinde değerlendiren Lagos, ilgili tasarım şartlarını gözeterek en güncel yönetmelik ve şartnamelere uygun olarak mühendislik hizmetleri vermektedir.Lagos, üretilen enerjinin ulusal şebekeye ya da kullanılacak tesise bağlantısında gerekli olan Şalt Tesislerine ilişkin olarak otomasyon çözümleri de sağlamaktadır.Şalt Otomasyonu kapsamında YG ve OG şebeke üzerinde yer alan markadan bağımsız olarak RÖLE, ENERJİ ANALİZÖRÜ

style switcher

Neden Lagos Enerji?

Lagos enerji sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede Lagos Enerji doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.

Güneş panelleri tarafından emilen güneş enerjisi, kullanılabilir elektrik üretmek için bir inverterden geçer. Oradan elektrik ya evinize, akünüze ya da şebekeye gider. Güneş paneli en yüksek seviyede çalışırken aküde enerji depolama ve elektrik oranlarının yüksek olduğu akşam saatlerinde veya herhangi bir şebeke arızası durumunda depolanan enerjiyi kullanacağınız şekilde çalışır. Ayrıca üretilen fazla enerjiyi elektrik şebekesine verip ödeme alabilirsiniz.