BİZ NE YAPARIZ?

Rüzgar Gücü İzleme Sistemi

Rüzgar Santralinizi RİTM yönetmeliğine uygun olacak şekilde İlgili Mevzuat doğrultusunda Veri Haberleşmesini ve SCADA sistemini firmamız aracılığı ile sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

layout styles

Türkin markasından bağımsız olarak her türlü haberleşme protokolüne uygun çözümler sunmaktayız.Rüzgar Gücü İzleme Tahmin Merkezi ile santralinizin entegrasyonunu gerçekleştiriyoruz.Türbin SCADA sisteminde yer alan sinyallerin istenen formatta derlenerek rüzgar tahmini geliştirilmesi için ilgili sistemlerle haberleşmesini sağlıyoruz.
Santralinizin Rüzgar Verileri sizin için kullanılabilir olsun.


ETİKETLER
layout styles

Neden Lagos Enerji?

Lagos enerji sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede Lagos Enerji doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.