BİZ NE YAPARIZ?

Reaktif Güç İzleme Kontrol Sistemi

Elektrik şebekesi her geçen gün daha da kompleks bir hal aldığından Enerji Kalitesini sağlamanın önemli bir parametresi olan Gerilim Kontrolü ancak Enerji Santrallerinin kendi özelinde Reaktif Güç Sorumluluklarına uymaları sayesinde sağlanacaktır.

layout styles

Reaktif Güç İzleme Kontrol Sistemi çözümümüz ile Elektrik Şebeke Yönetmeliği’ne uygun işletme olup olmadığını kayıt altına alırız, uygunsuzluk durumlarında operator farkındalığını artırmak adına alarm ve olay tanımlamaları yaparız.Bu kapsamda Enerji Üretim Santralinizin mevcut ünite kapasitesine ilişkin olarak TEİAŞ tarafından belirlenen şartlarda Reaktif Güç Kontrolü sağlanıp sağlanmadığına ilişkin olarak İzleme & Kontrol Sistemi SCADA sistemi kurulumu yapmaktayız.

layout styles
layout styles

ETİKETLER

Neden Lagos Enerji?

Lagos enerji sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede Lagos Enerji doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.