BİZ NE YAPARIZ?

Arazi Tipi Solar Sistemler

Yatırımınızı Büyük Yapın!
Yere Monte Güneş Enerjisi Santralleri, açık alanlara monte edilen orta ve büyük ölçekli enerji üretim tesisleridir. Bu sistemler boyut olarak tamamen ölçeklenebilir ve kurulu gücü 250 kW ile 1 GW+ arasındadır.

GES Hesaplama

GES Hesaplama

Hesap Makinası

Çatınızda kurulum yapmayı düşündüğünüz alan için fizibilite hesabı yapalım.

Ajanda

Dağıtım Şirketi Başvuru Süreci Malzeme Tedariği Sahada Kurulum işlerini takviminizde görün.

Kolay Ödemeler

Elektrik Dağıtım Şirketi ile her ay sonunda yapılacak mahsuplaşma üzerinden düzenli gelir elde edin .

Mobil İzleme

Enerji Santralinizin üretim performansını cep telefonunuzdan izleyin, izletin .

Solar Cüzdan

Güneş ışığını cebinizden hissedin.

Fizibilite Raporu

E-mail adresinize fizibilite raporu gönderelim.

Yere Monte Güneş Enerjisi Santralleri, şebeke ölçeğinde elektrik üretimi, tüketiciler için şebekeye entegre güç sistemleri veya öz tüketim için tamamen şebekeden bağımsız güç sistemleri olarak kullanılabilir.
Uzun Vadeli yatırım. Bu sistemler uzun vadeli enerji üretim varlıklarıdır ve bu nedenle onlarca yıl dayanacak şekilde tasarlanacak ve inşa edilecektir. Bir güneş enerjisi santrali projesinin mühendislik, malzeme seçimi, kurulum ve devreye alma dahil her aşaması, güvenilir ve sürdürülebilir olarak iyi performans gösteren bir sistem elde etmek için en iyi tasarıma yoğun bir dikkat gerektirir.

style switcher

Kendi Mühendisliğimiz

Çoğu güneş enerjisi santrali ilk bakışta çok benzer görünse de, bir güneş enerjisi santralinin tasarımında performansı ve güvenilirliği etkileyen bir çok varyasyon vardır. Mühendislerimiz, saha koşulları (sıcaklık, nem, yıllık ışınım, zemin özellikleri, eğim, gölgelenme vb.) gibi faktörlerin yanı sıra performans veya İşletme & Bakım kolaylığı ve maliyeti gibi faktörlere dayalı olarak en uygun çözümleri tasarlar.Bu faktörlere bağlı olarak paneller sabit eğimli, mevsime göre değişken eğimli veya otomatik güneş takip sistemi ile tesis edilebilir.


Neden Lagos Enerji?

Lagos enerji sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede Lagos Enerji doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.