BİZ NE YAPARIZ?

Merkezi Scada İzleme Otomasyonu

Lagos Merkezi SCADA Sistemi ile, çok sayıda tesislerinizi tek noktadan izleme ve kontrol fonksiyonlarını sağlamaktadır. Bulut tabanlı çalışma yaptığı için lokasyondan bağımsız olarak enerji tesisinizi cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan izleme imkanı sağlamaktayız.

layout styles

İşletme performansını kritik etkileyecek verileri seçerek Merkezi SCADA Sistemine tanımlayalım. Hem canlı veri izleme ile anlık olarak izleyelim, hem de historical veri tabanı özelliği ile geçmişe dönük olarak verileri takip edelim.Alarm ve Event tanımlamalarımız ile işletmeyi olumsuz etkileyecek olayları kayıt altına alalım.


Neden Lagos?

Lagos; enerji sistemleri konusunda uzman mühendisleri, becerikli kurulum ekipleri ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.


ETİKETLER