BİZ NE YAPARIZ?

Bakım Hizmetlerimiz

Lagos, sahip olduğu tecrübe ve güçlü mühendislik altyapısı ile yenilenebilir ve konvansiyonel enerji santrallerinde, tesise özel bakım hizneti de sunmaktadır.

layout styles

Lagos sağladığı çözümlere ilişkin olarak, verilen sistemin sürekliliğini sağlamayı taahhüt eder. Bu anlamda müşterilerimiz verdikleri sipariş doğrultusunda hazır bir dokümantasyona sahip kullanım kılavuzu ve back-up alırlar. Ancak gelişen teknoloji doğrultusunda demode kalan donanım ve yazılımların güncelliğini sağlayabilmek adına, arıza durumlarında sisteme ilişkin olarak hızlı arıza tespiti ve arızanın giderilmesine yönelik olarak Yıllık Bakım Hizmeti sağlamaktayız.Neden Lagos Enerji?

Lagos enerji sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz, becerikli kurulum ekiplerimiz ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile tüm süreci takip edebilmenizi öncelikli olarak sağlar. Teklif sayfamızda işaretlediğiniz alanın uygunluğu, proje mühendislerimiz tarafından kontrol edilir, sadece birbiri ile uyumlu test edilmiş kaliteli malzemeler solar çatı sisteminizin kurulumu için kullanılır. Bu sayede Lagos Enerji doğru tasarımlar, kaliteli malzemelerle yüksek performanslı sistemlere dönüşmektedir.